Pytania i odpowiedzi

1. Gdzie powstają Wasze wyroby?

Jesteśmy niewielką firmą, która tworzy swoje produkty w oparciu o włocławski fajans, gdzie indziej moglibyśmy to robić, jeśli nie we Włocławku? :)

2. Potrzebuję rozmiar "niestandardowy", co mogę w tej kwestii zrobić?

Napisz do nas :) Nie jesteśmy zależni od żadnej szwalni, wszystko wychodzi spod naszych rąk, więc mamy nieco większe pole do realizacji indywidualnego zamówienia.

3. Za małe / za duże, co teraz?

Zawsze proszę, abyście bazowali na wymiarach z tabelki rozmiarów - dla każdego produktu jest dostępna taka tabelka. Sprawdzaj proszę tabelkę do każdego produktu, który Cię interesuje. 

Zawsze możesz także skorzystać z 14-dniowego prawa do zwrotu zakupu dokonanego w sieci, bez podania przyczyny, jednak w stanie nienaruszonym, nie posiadającym oznak użytkowania i z zachowaniem wszelkich metek.

4. Czy mogę odebrać zamówienie osobiście?

Oczywiście! Pochwalam każdą możliwość, która nie wymaga generowania dodatkowych kosztów (w tym wypadku kosztów wysyłki) - zapraszam - możliwości odbioru osobistego jest kilka :)

5. Czy znajdę Cię w mediach społecznościowych?

Naturalnie :) Na Facebooku oraz Instagramie działam pod nazwą "Akuratnio" :)

6. Czy paczka może być zapakowana w duchu Zero Waste?

Oczywiście. Sama staram się zużywać minimalną ilość rzeczy, które nie nadają się do recyklingu. Paczka ode mnie będzie zawierała minimalną ilość papieru. Nie znajdziesz tam zbędnych ulotek i bzdur, które lądują w koszu na śmieci. Całość pakuję w karton (można go wykorzystać ponownie lub zrecyklingować). Muszę Cię jednak uprzedzić, że ze względu na warunki atmosferyczne i to, że paczka zależna jest od przewoźnika, zabezpieczam ją minimalną wymaganą ilością folii strecz. Jeśli jej sobie nie życzysz, daj mi znać, ale bardzo bym chciała, aby zawartość paczki dotarła do Ciebie sucha.

7. Czy Wasz wzór jest "legalny"?

Nie może być inaczej! Pierwszą rzeczą, którą zrobiłam, zanim zabrałam się za planowanie tej marki była zgoda Fabryki Fajansu Włocławek i podpisanie z właścicielem Fabryki licencji na korzystanie ze wzorów. Mój wzór bazuje na oryginalnych malowidłach, jednak jest zrobiony na moje zlecenie przez uzdolniona graficzkę i chronione prawem autorskim. Prawa autorskie są świętością.

8. Czy "nadruk", wzór się z tych materiałów nie spierze?

Wszystko zależy od tego, jak będziesz traktować swoje ubrania. Każda sztuka odzieży ma metkę, na której znajdziesz przepis prania. Jeśli się do niego zastosujesz, będziesz się cieszyć pięknymi kolorami swojej odzieży na długo. Testowałam oczywiście te materiały w różnych warunkach i muszę Ci powiedzieć, że są trwałe :)

9. Czy sztuki, które prezentujesz w sklepie są dostępne od ręki, czy dopiero będziesz je szyła?

Są dostępne od ręki. Nie wystawiam do sprzedaży rzeczy, której nie mam. Wyjątkiem są produkty, które można spersonalizować (np. własna długość spódnicy ołówkowej) - wtedy należy wziąć pod uwagę, że muszę ją stworzyć specjalnie dla Ciebie i nie zrobię tego w godzinę :)

10. Potrzebuję większą ilość, a tyle nie ma w sklepie, co dalej?

Napisz :) być może właśnie szyje się kolejna partia, albo będzie szyta za moment. 

11. Czy bierzesz pod uwagę współpracę między firmami?

Zawsze! Kooperacje to najlepsza forma wzajemnego sukcesu :)

12. Czy możesz zapakować tak, jak na prezent?

Każdy zakup jest prezentem, czy to dla kogoś, czy dla siebie. Dużą wagę przykładam do detali, które nie zaśmiecą paczki, ale dopieszczą klienta. 

13. Czy możesz wysłać moje zamówienie gdzieś indziej?

Pewnie, tylko daj mi o tym znać. Wysyłam tam, gdzie chcesz.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl